štvrtok 14. júna 2012

Zdanie klame


Stáli sme čelom oproti sebe a Zayn na mňa "zaútočil" ťahom z karate. Urobila som rýchly výpad a on od prekvapenia nevydal ani hláska. Pritlačila som ho o stenu a povedala: "Zlatko, 7 rokov som žila v Japonsku, myslíš, že neovládam bojové umenia? Hravo ťa v tom porazím."
"V tom možno áno, ale v tomto určite nie," povedal a ruku mi strčil do nohavíc.
"Zayn!" vydýchla som, keď mi prstom prešiel po kiltorise.
"Páči sa ti to?" zavrčal. Iba som prikývla a čakala, čo pôjde ďalej.
"A čo hovoríš na toto?" uškrnul sa, ruku mi vsunul pod tričko a rozopol podprsenku. Pohladil ma po jej obvode až došiel k prsiam. Zašiel prstami pod podprsenku, masíroval ich a končekmi palcov mi prechádzal po zdurených bradavkách. Ani som si to neuvedomila a zrazu som tam pred ním stála len v rifliach. Automaticky som si rukami prekryla hrudník.
"Ale no tak," zašepkal a perami mi po sánke prešiel až k prsiam. "Môžem?" šepol a pomaly mi ťahal zápästia dole. Povolila som a on si moje ruky položil na pás a perami mi začal láskať prsia. Postupne som sa začala oddávať rozkoši, ktorú mi spôsoboval. No on sa zrazu odtiahol.
Prekvapene som na neho pozrela a on si medzi tým dal dole rifle a tričko, a tým mi odhalil pohľad na svoju dokonalú hruď. Zasmial sa a vrátil sa naspäť ku mne.
Chytil ma za zadok a ja som mu nohy obtočila okolo pása. Odlepil ma od steny a preniesol na posteľ. Tam mi opatrne vyzliekol rifle a perami blúdil po tele. Najprv ma vášnivo pobozkal, potom prešiel po líci až k uchu, kde mi jemne hrýzol ušný lalôčik. Rukami mi stále láskal prsia a perami sa pomaly posúval nižšie. Po krku, cez krčnú tepnu až k medzierke medzi prsiami. Tam na chvíľu zastavil a jazykom mi prešiel po dvorci. Ticho som vzdychla a cítila, ako mi pri tom zvuku stisol ľavý prsník. Ešte ma pohladil po bradavke a posúval sa nižšie cez bruško až k lemu nohavičiek.
"Môžem?" zamrmlal s perami na mojom podbrušku.
"Áno," zašepkala som. Pomaly mi stiahol nohavičky a pobozkal ma na podbrušku. Jemne mi roztiahol nohy a jazykom pohladil kiltoris. Od prekvapenia som zadržala dych.
"Deje sa niečo?" dvihol Zayn hlavu.
"N-nie," zašepkala som.
"Ak budeš chcieť, aby som prestal, povedz mi to. Dobre, zlatko?" opýtal sa a nežne ma pobozkal. Prikývla som. Milovala som jeho jemnosť. Vyzeral drsne, no v skutočnosti bol citlivý a nežný. Vedel, že mám zo svojho prvého sexu obavy a preto ma do ničoho nenútil. No dnes som sa cítila pripravená.
Perami mi prešiel po vnútornej strane stehna a pomaly mi začal jazykom kmitať na ohanbí. Nezmohla som sa na slovo, len som rýchlo dýchala. Pomaly do mňa vsunul jeden prst a ja som vykríkla.
"Prepáč, prepáč, láska. Veľmi to bolí?" hneď sa pýtal Zayn.
"Nie, nebolí. Pokračuj prosím." Prikývol a opatrne začal prstom chodiť dnu a von. Nemohla som si pomôcť a začala vzdychať.
Zaynovi sa to zjavne páčilo a zasunul do mňa ďalší prst. Vykríkla som od rozkoše a Zayna to povzbudilo k ďalšej činnosti. Kmital vo mne prstami, voľnou rukou hladil prsia a popritom ma bozkával. Cítila som, že ma za chvíľu privedie k vrcholu.
"Zayn.. Ja.. Už.." vzdychala som. Zrazu prestal.
"Čo robíš?!" vyhŕkla som.
"Veď si povedala, že-" nedokončil. Pritiahla som ho k sebe a povedala: "Zlato, pokračuj. Prosím." Zasmial sa a pokračoval presne tam, kde prestal.
"Zayn!" vykríkla som v extázi, on sa usmial a pobozkal ma.
"Páčilo sa ti to?" opýtal sa a pohladil ma po vlasoch. Prikývla som a nežne ho pobozkala.
"Zayn.. Som pripravená," pošepla som.
"A si si tým istá?" opýtal sa prekvapene.
"Na sto percent," usmiala som sa a perami našla tie jeho.
Prevalil sa na mňa a hladil ma po páse. Na chvíľu sa odtiahol, aby si dal dole boxerky. Jeho veľkosť ma ohromila. Naprázdno som preglgla a on na mňa pozrel s otázkou v očiach. Zakrútila som hlavou a podala mu kondóm. Nasadil si ho a ľahol si na mňa.
"Si si tým istá?"
"Už si sa to pýtal. Áno, som si tým istá," usmiala som sa a pohladila ho po vlasoch.
"Ale bude ťa to bolieť," zašomral so strachom v hlase.
"Zlatko, to prežijem. Raz by to aj tak prišlo. Neboj sa," pošepkala som a pobozkala ho.
Zhlboka som sa nadýchla a on do mňa vošiel len špičkou. Čakala som, no on si ľahol vedľa mňa.
"Láska, ja to nedokážem. Bude ťa to bolieť, ja ti nechcem spôsobiť bolesť," povedal a v očiach sa mu zaleskli slzy strachu.
"Ale miláčik. Neboj sa. Ak to bude bolieť, tak ti to poviem," šepla som a snažila sa ho upokojiť. Nie je čudné, že má z môjho prvého sexu väčšie obavy ako ja?
"Určite to povieš?" zadíval sa na mňa skúmavo.
"Neboj, poviem," usmiala som sa a on si ľahol naspäť na mňa a jemne ma pobozkal.
"Milujem ťa," pošepol a pomaly do mňa vnikol. Zahryzla som si do pery, aby som nevykríkla od bolesti. Neprekvapilo ma to, vedela som, že prvýkrát to bude bolieť.
Zayn sa vo mne pomaly začal pohybovať a bolesť rýchlo vystriedala rozkoš. Keď uvidel, že si to užívam, opatrne začal prirážať a vzdychať spolu so mnou. Po asi 15 minútach sme obaja naraz vyvrcholili a Zayn si ľahol vedľa mňa.
"Ďakujem, láska. Milujem ťa," zašepkala som a v spoločnom objatí sme zaspali...

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára