štvrtok 14. júna 2012

Najlepší budíček


Zobudila som sa na horúci dych pri mojom uchu.
"Dobré ráno, princezná," zašepkal Harry a jeho kučery ma pošteklili na líci ako sa ku mne nahol, aby ma pobozkal.
Pomaly som otvorila oči a zbadala Harryho kukadlá v ktorých sa zračili diabolské ohníčky.
Ľahol si vedľa mňa a ja som si hlavu položila na jeho hruď. Vtom som si všimla, že sme obaja nahí. Uškrnula som sa pri spomienke na minulú noc a pohladila ho po tvári. Harry na mňa pozrel nadržaným pohľadom a drzo mi roztiahol nohy. Jazykom sa mi dobýval do úst, zatiaľ čo ma hladil na vnútornej strane stehien. Pootvorila som pery a umožnila mu, aby vkĺzlo jazykom dnu.
Zrazu som ucítila, ako do mňa drsne vnikol dvoma prstami a zalapala som po dychu. Prekvapilo ma však, že to vôbec nebolelo. Spýtavo som na neho pozrela a on sa na mňa zazubil a ukázal jamky v lícach.
"Nemohol som ti odolať, kým si spala, tak som si ťa predpripravil."
"Predpripravil?" nadvihla som obočie, "Ako predpripravil?"
"Mám ti to ukázať?" uškrnul sa Prikývla som a čakala.
Vytiahol zo mňa prsty a vášnivo ma pobozkal. Potom sa perami presunul na bradavky a na striedačku ich začal  žužlať.
Rukom zašiel do lona a dráždil mi kiltoris. Z hrdla sa mi drali stony, konečne som pochopila, prečo sa mi sníval ten úchylný sen.
"Harry, viac!" požiadala som ho. On sa usmial, zavrtel hlavou a pobozkal ma.
"Chcela si to vidieť, tak ti to ukazujem," uškrnul sa a pokračoval. Chytila som ruku, ktorú mal v mojom lone a snažila sa oddeliť aspoň jeden prst a prinútiť ho, aby do mňa vnikol. On sa len drsne zasmial a jeho mlsný jazýček ešte zvýšil obrátky na mojich bradavkách.
"Harry!" vykríkla som a prosila, nech do mňa vnikne, no on nereagoval a prstom mi stále dráždil kiltoris. Už som to dlhšie nevydržala, tak som sa začala uspokojovať sama. Vrazila som do seba rovno tri prsty a začala vzdychať ešte hlasnejšie.
Harry sa odo mňa prekvapene odtiahol a s údivom sledoval, ako si rukou hladím prsia. Kútikom oka som zazrela, ako sa jeho pýcha dvíha a on začal zrýchlene dýchať. Uškrnula som sa, prestala si láskať prsia a prsty som si olízala. Áno, provokovala som.
"Harry!" vykríkla som jeho meno, aj keď som sa k vrcholu doviedla sama. Harry to už nevydržal a vytiahol moju ruku.
Ani som sa nestihla opýtať, čo robí, keď do mňa prudko vnikol a obaja sme vykríkli od rozkoše.
Z hrdiel sa nám obom drali hlasné stony a Harry neprestával prirážať. Cítila som, že vyvrcholím druhýkrát, no Harry ma predbehol. Hneď po ňom som bola aj ja. Vyčerpaný sa hodil vedľa mňa a objal ma svojimi mocnými rukami.
"Najlepší budíček," zašepkala som a nežne ho uhryzla do krku...

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára